Menu Zaloguj się

Aktywność Miast

Aktywność Miast

Nasze Miasta    

Są duże i małe. Mają turystyczny i przemysłowy charakter. Na ich terenie jest już bogata sieć rowerowych ścieżek lub dopiero ją tworzą. Oto nasze Miasta. Wspaniała lista tych, którzy przyłączyli się do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Razem z nami pojadą: Biała-Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Chorzów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jastrzębie-Zdrój, Kielce, Koszalin, Leszno, Łomża, Nowa Sól, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Przemyśl, Suwałki, Świętochłowice, Włocławek.

Rowerowa Stolica Polski połączyła te wszystkie wyjątkowe miejsca. Kilometry kręcić będziemy w wszędzie tam, gdzie będziecie mieli ze sobą naszą aplikację. Trzymamy kciuki za każdą z naszych lokalizacji. Czekamy na Wasze zdjęcia, dokumentujcie kolejne kilometry i wspólne przejazdy. Czekamy na kolejne zgłoszenia. Piszcie, pytajcie o szczegóły. Rowerowa Stolica Polski jest do Waszej dyspozycji: aktywna@um.bydgoszcz.pl.