Partnerzy

Media kręcą kilometry

Partnerzy medialni to szalenie istotny element rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. To dzięki Wam możemy przekonywać kolejnych miłośników turystyki rowerowej do zdobywania kilometrów dla swoich Miast. Wspólnie tworzymy niesamowity klimat codziennych rowerowych zmagań.

Nasza współpraca pozwala przekonywać kolejnych użytkowników samochodów, że warto zostawić je w garażu i przesiąść się na rower. Taka właśnie jest Rowerowa Stolica Polski – nie tylko dajemy świetną zabawę, ale przede wszystkim przyczyniamy się do budowy czystszego powietrza w naszym Mieście.

Ogólnopolskimi Partnerami Medialnym rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski są Trójka – Program 3 Polskiego Radia oraz Onet. Znajdziecie tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące naszej rywalizacji. Czekamy na naszych przyjaciół ze świata mediów, działających na lokalnym rynku. Razem wspierajmy walczących o ten niesamowity rowerowy laur. Wszelkie informacje związane z włączeniem się do akcji uzyskacie pisząc na adres aktywna@um.bydgoszcz.pl.