PL EN
Kontrast Menu Zaloguj się

Sponsorzy

Sponsorzy

Zostań naszym sponsorem!

Takie przedsięwzięcie, jak walka o Puchar Rowerowej Stolicy Polski nie mogłoby się odbyć, bez wsparcia naszych partnerów. Serdecznie dziękujemy za wszelkie przejawy zrozumienia i pomocy ze strony naszych Przyjaciół ze świata biznesu.

Rowerowa Stolica Polski to przedsięwzięcie, które jednoczy coraz większą ilość firm. Dzięki Wam jesteśmy w stanie codziennie udoskonalać nasz projekt, z niecierpliwością wyczekując września i inauguracji naszej zabawy.

Jeżeli chcesz zostać sponsorem rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, napisz do nas: aktywna@um.bydgoszcz.pl. Gwarantujemy bogate pakiety marketingowe, możliwość indywidualnego dotarcia do każdego z uczestników naszej zabawy. W ramach projektu Rowerowa Stolica Polski działa oficjalna strona internetowa, profil FB, dedykowana aplikacja mobilna wykorzystywana do dokumentowania przejechanych kilometrów. Sportowa rywalizacja tworzy wspaniałe emocje, jazda rowerem jest niesamowitym zastrzykiem zdrowia i dobrego nastroju. Twoja Firma może być częścią tych niezapomnianych przeżyć. Zapraszamy do współpracy!